pcdünyası

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pc

3 posters

photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım] :)

brcy*
    brcy*
    •.♥.•°ღ Deneme Mod.•.♥.•°ღ

Kadın Mesaj Sayısı : 115
    AdıN ? : Burcu
    °•.♥RuH HaliM°•.♥ : photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Idaree11
    !! uγaяı !! :
    photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Right_bar_bleue

rep :
    photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Left_bar_bleue8 / 1008 / 100photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Right_bar_bleue

photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Empty photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım] :)

Mesaj  brcy* Cuma Şub. 06, 2009 5:31 pm

''Photoshop'u açalım''
    File-Open ile resmi açalım
    File+New 150x134 ayarında bir sayfa açalım.
    Resmin belli bir kısmını [sığacak şekilde] Rectangual Marquee Tool ile seçelim [sol menüden en üst solu]
    resmi seçince önce CTRL+A ve sonra Ctrl C iler resmi alıp diğer boş sayfa üzerine CTRL+V yapalım.
    yine file-open'dan bnm avatarımdaki gibi kuş-kalp süsleri varsa birini açalım [yoksa brush-texture bölümünden alabilirsiniz]
    brshu seçtiktn sonra brushun arkaplanını ERASEL Tool[klavyeden E] ile silelim.
    Brushu seçip kopyalıyalım ve resmin üzerine yapıştıralım hafif siyahlıkları yine Erasel Tool ile silelim isteyen bunlardan bir ikitane koyacaksa aynı süsleri seçmeden itibaren olanları aynı şekilde yapabilir.
    Sıra geldi adınızı yazmayaa...
    Image ready'e geçiyoruz [klavyeden CTRL SHIFT M]
    Type Tool'a tıklıyorz [klavyeden T]
    Yazıyı yazıyoruz
    Sonra Window-Style tıklıyoruz sağdaki pncereni ilk satırından hiç birşey SEÇMİYORUZ.2.'den itibaren bir desen seçiyoruz.Yazı tipi değişiyor.Sonra File-Save optimized As diyip kaydediyoruz sonra kullanıyoruz
    Sandy-Cemre
    Sandy-Cemre

Kadın Mesaj Sayısı : 184
    AdıN ? : ***ŞevvaL***
    °•.♥RuH HaliM°•.♥ : photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) 6gevezebt5nu4
    !! uγaяı !! :
    photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Right_bar_bleue

rep :
    photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Left_bar_bleue25 / 10025 / 100photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Right_bar_bleue

photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Empty Geri: photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım] :)

Mesaj  Sandy-Cemre Cuma Şub. 06, 2009 8:31 pm

çöp lütfen 2 kere açılmış
    brcy*
    brcy*

Kadın Mesaj Sayısı : 115
    AdıN ? : Burcu
    °•.♥RuH HaliM°•.♥ : photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Idaree11
    !! uγaяı !! :

rep :
    photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Left_bar_bleue8 / 1008 / 100photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Right_bar_bleue

photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım]  :) Empty Geri: photoshopta avatar yapımı [resimsiz anlatım] :)

Mesaj  brcy* Cuma Şub. 06, 2009 9:23 pm

pardon mousemun hatası Crying or Very sad
    cemre-esra
    cemre-esra
    ღ°•.♥.•°ღYeni Üyeღ°•.♥.•°ღ
    ღ°•.♥.•°ღYeni Üyeღ°•.♥.•°ღ

!! uγaяı !! :

rep :

Mesaj  cemre-esra C.tesi Şub. 07, 2009 1:35 pm

MOD YOKKİ ÇÖP OLSUN Smile ADMİNLER YAPMAK ZORUNDA

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 1:12 am